Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/freshweb2/domains/jazzumuniaka.club/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/freshweb2/domains/jazzumuniaka.club/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/freshweb2/domains/jazzumuniaka.club/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708 O Jazz Club - Jazz Club u Muniaka

Jazz Club U Muniaka powstał w 1991 roku i stał się miejscem, które zachwyca do dziś. Powinien je znać każdy miłośnik jazzu. Współwłaścicielem klubu przez wiele lat, był znamienity polski saksofonista – śp. Janusz Muniak. Doceniany i uznawany, przez krytyków, muzyk i kompozytor. Domeną lokalu są koncerty – nie tylko rodzimych przedstawicieli muzyki, ale i zagranicznych artystów. Na klubowej scenie występowali m.in. Nigel Kennedy, Jarosław Śmietana, Zbigniew Namysłowski, Tomasz Stańko. W przyszłości staną na niej kolejne wielkie nazwiska, zatem warto nas odwiedzać.

To tutaj historia jazzu przeplata się z nowoczesnością; króluje ten gatunek muzyczny, który w połączeniu z surowym, piwnicznym klimatem, tworzy nietuzinkową atmosferę, o której nie da się zapomnieć. Ceglana czerwień jest na tyle wysublimowana, że pobudza wszystkie zmysły. Mały obszar został wykorzystany do maksimum i daje możliwość wsłuchania się w takty muzyki oraz porzucenia – choć na chwilę – codzienności.

Drewniany podest zmieści każdego muzyka, który przyjdzie gościowi do głowy, a ten może spokojnie usiąść w wygodnym fotelu i z przyjemnością nadstawić ucha. Dźwięki trąbki i saksofonu melodyjnie rozbrzmiewają przy nastrojowej akustyce naszego klubu. W podziemiach kamienicy znajdują się dwie klimatyzowane sale, bogato zaopatrzony bar i koncerty jazzowe na najwyższym poziomie.

Jazz Club U Muniaka jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy meloman znajdzie coś dla siebie – niebanalna atmosfera, klimatyczne wnętrze, aromatyczne piwo, profesjonalna obsługa i jazz. Nawet wyrafinowany słuchacz może tu odnaleźć chwilę radości i odpocząć od zabieganego życia. Połączenie tych elementów sprawia, że docieramy nawet do najbardziej wymagającego klienta.